درباره ما

شرکت بنیان تجهیز ساو(BTS) با هدف تخصصی نمودن فعالیت های بخش معدنی شرکت شیمی پژوهش صنعت (SPS)تاسیس شده است. تجهیز و راه اندازی سیستم اتوماسیون کامل از لحظه ثبت سفارش کالا تا تحویل به مشتری ،  تضمین کیفیت و قیمت های رقابتی باعث می شود تا پروژه های مختلف را مطابق زمانبندی اعلامی و استاندارد های بین الملی به اتمام رساند . این مجموعه توانسته در بخش معدنی گام های بزرگی را برداشته و رفته رفته تامین کننده وسازنده اصلی دستگاه ها و قطعات یدکی مجموعه های بزرگی همچون مجتمع تغلیظ مس سونگون و سرچشمه، طلای زرشوران  ونیز کائولن زنوز شده است.

شرکت مشتمل بر سه بخش اصلی می باشد:

1-    بخش مدیریت، برنامه ریزی و بازاریابی:

این واحد تصمیم گیری های کلان مجموعه و سیاستگذاری راهبردی شرکت و نیز بخش ارتباط با مدیران و صاحبان امر سایر شرکت ها و مجموعه ها را بر عهده دارد. برنامه ریزی های طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی در این بخش صورت می گیرد.

2-    بخش ساخت، نصب و راه اندازی

مجموعه تولیدی و ماشین سازی شرکت با فضاهای وسیع کارگاهی و تجهیزات کامل ماشینکاری و آهنگری توانائی تولید انواع ماشین آلات و تجهیزات را با ظرفیت بیش از 4000 تن در سال را دارد. تاکنون بیش از 600 نوع ماشین و یا تجهیز شامل بیش از 500000 قطعه در این بخش طراحی و به تولید رسیده است.

3-    بخش مهندسی و طراحی

در این  واحد طراحی ماشین آلات با استفاده از نرم افزارهای پیشرفته و  توانمند برای مدلسازی، تحلیل مکانیکی و دینامیکی، آنالیز و تهیه نقشه های تولیدی ماشین آلات و تجهیزات انجام می گیرد.

بخشی از برنامه های آینده شرکت

—       حضور فعال تر در عرصه ساخت دستگاه های معدنی

—       توسعه بخش فرآوری و همراه نمودن این پتانسیل با بحث ساخت و تامین دستگاه ها

—       حضور به عنوان نمایندگی شرکت ها و مجموعه های بزرگ معدنی خارجی و داخلی

—       جذب سرمایه گذار  و سرمایه گذاری در بخش معدن و حضور به صورت EPC کار در این حوزه

—       ارتباط مستمر با اساتید و بزرگواران کارخانه های فرآوری، ایمیدرو، مرکز تحقیقات فرآوری 

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی در باره ما